Dame in 'De andere kant van NL' krijgen veel kritiek: "Ze ziet eruit alsof ze eet voor 10!"
De Andere Kant van Nederland is een RTL5 programma over de kloof tussen arm en rijk in ons land. In het programma zien we de armste gemeenten van Nederland waarin mensen worden gefilmd die erg weinig te besteden hebben. Ook was er een dame die naar Dolfinarium ging met haar oma, want daar had haar opa namelijk gewerkt. Op Twitter ging men flink los op de de uitzending van De andere kant van Nederland. Hieronder wat tweets:
Ik kijk nu #deanderekantvannl. In Deventer. De een rijd een auto en heeft meerdere huisdieren, de ander had een wietplantage en rookt 25 euro shag in de week en de 3e opende zijn zakelijke post niet meer en zijn bedrijf ging failliet. Gelukkig allemaal een huis en de voedselbank.
— Ludwig B (@ludwigboosv) December 10, 2019
Correcti, ze ziet eruit alsof ze eet voor 10! Zie dr net zitten op een eetkamer stoel! #deanderekantvannl
— Shalom (@maarsenhof) December 10, 2019
#deanderekantvannl geen cent te makken maar wel roken, tatoos, teveel huisdieren, ik zeg prioriteiten stellen!
— CJ (@CJ69888078) December 10, 2019
Enne… 600 euro per maand als leefgeld? En dat geen vetpot noemen? Er gaan maanden voorbij dat ik zelf, zonder tegemoetkoming, mijn vaste lasten betaal en minder over heb…. #deanderekantvannl
— Saskia Wekema (@swekema) December 8, 2019